عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 53

3,646 عقارات أخرى
  • 30

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 123م استلام فورى على الاجون فى زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقهVIPبتدفع قسطها بنفسها بعائد 70لف

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع كامل التشطيبات سوبر لوكس في دوس

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 108م على الاجون استلام فورى فى قرية زهره

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى على الاجون وحمام السباحه العلمين

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150صف اول لاجون3دقائق للبحر دابل فيو خيالي-قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو بحر ب اقساط تصل ل ١٠ سنين

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو بحر ب اقساط تصل ل ١٠ سنين

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو بحر ب اقساط تصل ل ١٠ سنين

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب بالكامل بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٨٥ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر مفروش استلام شهور من mercon

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٤٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه فوري دوبل فيو بـ7 مليون كاش او مقدم 843,700

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٨١٬٦٠٠ جنيه

    دور على الإجازة… هتلاقيها هنا

    Inspire Homes logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى لاجون فيو ولاندسكيب فى موقع مميز بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن شاليه 3 غرف للبيع في فوكا باي راس الحكمه

    D.Signature logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب بالفرش اول صف علي البحر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بروف فى زهره الساحل الشمالى استلام 6 شهور

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 41م استلام فورى سوبر لوكس فى زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٧٬٠٠٩٬٢٠٠ جنيه

    خليك في مود اجازة طول الوقت

    Inspire Homes logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    كبينه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينه+pool خاص ف قلب الاجون فى زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع