عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 60

3,646 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 108م مباشرة علي لاجون و3 دقائق من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٨٩٢٬٠٠٠ جنيه

    اسـتلام فوري و تـمشية للشاطئ دقيقة 100% Sea View

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨١ متر مربع

    ٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بحمام سباحه خاص علوي

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م ع كريستال لاجون بجوار مطار علمين ومراسي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر بفرصة استثمارية امام مارينا اليخوت

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه رؤيه كامله للبحر خطوات لمارينا اليخوت

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي 3 غرف بإطلالة بحر للبيع في مرسى باغوش

    Property Network logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في هاسيندا باي

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٨٩٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي بلانكا بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بجوار المارينا بدون اوفر

    Homy Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باب الشاليه علي شاطئ اللاجون و تمشية للبحر ٢ دقيقة

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بو آيلاندز الساحل الشمالي 170م

    KRE investments logo image

    بو أيلاندز, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول كريستال لاجون قرب اهمlandmark ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر عالبحر قدام مارينا اليخوت بمقدم 640الف

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٣٦٤٬٣٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع في رملة راس الحكمة تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين بنفسك علي البحـر متشطـب بالتكييفات و الفرش..

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ع اللاجون موقع مميز بقرب من ابراج العلمين!!

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا أول صف بحيرة بخصوصية عالية في مارينا 6

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف جاهز للسكن في رأس الحكمة - فوكاباي

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيبUltra Lux اطلاله مباشر عالبحر جاهزه لسكن

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم مفتاح ياب شاليهك خطوات مشي للبحر !

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,125,000 شاليه بحديقه Private خطوات من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحفة باقل سعر كورنر دايركت علي اللاجون ف المارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر أقل من سعر السوق - فوكا باي راس الحكمة

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة في غزالة باي – الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع