عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 18

3,364 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP+افضل سعر في السوق

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٧٣ متر مربع

    ٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام سنه للسكن والاستثمار فى كالى كوست

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3bed متشطب Sea View أستلام شهور في الساحل

    Property Hills Star logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٢١٢٬٤٧٨ جنيه

    بسعر مميز شاليه سي فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في جيفيرا بإطلالة لاجون بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5%امتلك شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع10سنة

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى فيلار العلمين بمقدم 300 الف جنيه وقسط 25

    Eastmark logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شاليه بوول فيو تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات في العلمين بجانب ريكسوس

    Inn Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ١١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه روف 96م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 شاليه تشطيب كامل بفيو بحر تحفة , تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب ريسال صافيا راس الحكمة بول فيو

    Square Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 180م متشطب بالكامل بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 265م بمقدم 2 مليون متشطب بالكامل

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 41م استلام فورى في زهرة الساحل الشمالي

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    10 سنين تقسيط شاليه 98 متر بجنينة فى رأس الحكمة

    property hills Elite logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع