عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 14

3,364 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,100,000 = تشطيب High End - كورنـر - Trible View

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بشاطئ خاص خطوات من البحر تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيـو بحري مفتوح من مصطبة عالية - برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للاستثمار والسكن متشطب فى كالى كوست cali

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاجون متشطب للبيع بمقدم370 الف و اقساط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات في مدن راس الحكم

    Falcon for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري صف اول علي البحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في راس الحكمه الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - صف اول بحر غير مجروح - تشطيب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع من امواج الاهلي صبور سيدي عبد الرحمن

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٤١٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر فى رأس الحكمة و بالتقسيط على 10سنين

    property hills Elite logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في دوس الساحل الشمالي على

    Oaks Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٩٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك تاون هاوس سي فيو بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري sea view بمقدم 185 الف تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه لاجوون فيو للبيع تشطيب راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه سي فيو تشطيب راقي للبيع بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه تشطيب راقي للبيع تقسيط لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو البحر شالية متشطب اقساط 8 سنين prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع