عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 15

3,352 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش للبيع في قرية لا جولي بلاج الكيلو 58

    Property Network logo image

    لا جولي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا جولف الساحل الشمالي

    Grey Parrot Realty logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه Sea View بسعر مميز وبأقساط12س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٥٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع - استلام فوري - في رأس الحكمة

    Aspire Properties logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في نورث كود, تشطيب فندقي, بمقدم 10%

    Smart Move logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠١٬٠٣٩ جنيه

    شاليه فيو لاجون ف زهره العلمين استلام شهور بخصم١٠%

    Evergreen Properties logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه67 للبيع في زهره سيدي عبدالرحمن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٧٠٬٩٧٢ جنيه

    شاليه بحري واخد فيو بانورامي جاهز للمعاينه ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٥٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٦٣٬٨٧٥ جنيه

    شاليه للبيع ف راس الحكمه مقدم 5% وخصم 31% لكاش

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر استلام فوري متشطب بالفرش و الاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95م Sea View متشطب بالتكيفات مقدم مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View متشطب بخصم 35% في راس الحكمة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٤٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فخم 150م فيو خيالي ع البحر RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو خيالي ع البحر و بول RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع