عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 120

3,646 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٠٨٬٠٥٠ جنيه

    شاليه للبيع في SeaShore Hyde Park

    Beltone logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري على حمام السباحة في ريفا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية علوي للبيع في سي شيل سيدي عبدالرحمن الساحل

    متصدر

    Premium Real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب في فوكا باي راس الحكمة الساحل

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٤٩٤٬٦٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بحديقه في سعاده الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    سعادة, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام متشطب في فوكا باي راس الحكمة الساحل

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 129متشطب-صف اول لاجون بأرخص سعرالان فوكا باي

    Bright logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز أفضل من انتظار سنين على الاستلام

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٨١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ريسيل 174 م في سولاري مصر ايطاليا

    TREX logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٦٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تصميم مختلف ومميز صف ثاني للبحر

    Apart Real estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقق فندقية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى دبل فيو بحر ولاجون تشطيب عالى الجودة التكيفات

    Q Sequoie logo image

    بيتش فرونت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٥٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(145م)بأجمد فيو كاشف البحر بالكامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة موقع مميز في كاتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر مميز استلام قريب ريسيل ليفلز لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٨٧٨٬٣٧٥ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل يطل على اللاجون في سي شور

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف) 45 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في SeaShore Hyde Park

    Beltone logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٣٣٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع