عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 116

3,646 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك علي اللاجون متشطب بتقسيط 10 سنين المراسم

    IRTKAZ logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة متشطب استلام فوري علي Pool مباشرة

    IRTKAZ logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف بلوكيشن مميز ع البحر واطول سداد .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في جيفيرا بإطلالة لاجون بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٢٬٢٥٨٬٩٤٧ جنيه

    بينت هاوس سي فيو متشطب بالكامل للبيع - رملة

    TREX logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٨٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 125الف وامتلك شالية متشطب في العلمين قسط12سنة

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك اخر فيلا علي البحر وباطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي متشطب بالتكيفات بمقدم 5% فقط

    IRTKAZ logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    850 الف فيو رائع خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شاليه ٣غرف بحديقة علي البحر استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٢٧٬٢٠٢ جنيه

    شاليه بحري بفيو مفتوح تسليم فوري وبرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس متشطب فيو البحر علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه للبيع فى ذا ميد راس الحكمة

    متصدر

    Ammaier for real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شاليه 4 غرف Beach House للبيع في Playa

    متصدر

    SKEEP logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بجاردن 130 م دابل فيو في مراسي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر فيو بحر للبيع في تلال

    Beltone logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 3 غرف ع البحر بأقل سعر وقسط علي 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 3 غرف ع البحر بدون مقدم واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في جيفيرا بإطلالة لاجون بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بعرض خاص مع هايد بارك لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه 3 غرف علي البحر واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بجاردن 98م بمقدم 2.5 مليون في Mar Bay

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة استلام فوري متشطب سعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2غرفه ع البحر بأقل سعر وتقسيط ع 8س

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه بالتكيفات باقل سعر وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع