عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 122

3,312 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على حمام السباحة مباشرة مفروش بالكامل

    Remax Professional. logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل دوبلكس جاردن باقل سعر فيو لاجون -استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اجمل تاون ع البحر مباشرة بأقساط حتى 10 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه شايف البحر بالكامل في فوكا باي احسن سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى الساحل الشمالي رأس الحكمة DOSE

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    ذا واتر واي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بإطلالة على البحيرة في فوكا باى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بخصم فيلا باطلاله علي البحر 4 غرفه متشطب

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون الماظة سي فيو 4 غرف بسعر لقطة ومميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بخصم فيلا باطلاله علي البحر 3 غرفه متشطب

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بإطلالة على البحيرة في فوكا باى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر بالتكيفات والفرش

    Crafters Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بإطلالة على البحيرة في فوكا باى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شاليه2نوم باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٧٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بحديقة استلام فوري برأس الحكمة

    Inn Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٩٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارسيليا بيتش 5) 75 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فورى متشطب في الساحل الشمالي

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاند الون في فوكا باي راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (دوس - رأس الحكمة) 119 م

    RE/MAX Avalon logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع