عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 115

3,646 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2غرفه ع البحر استلام قريب على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر متشطب بمقدم 5% تقسيط على 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب بلتكيفات مع اورا وقسط علي10سنين

    Selection Code logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مزارين راي شالية للبيع تشطيب كامل فيو على اللاجون.

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ١٠٣٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٤٩٬٨٧٦ جنيه

    استلم شاليهك في راس الحكمه بخصم50% مع الاهلي صابور

    Selection Code logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٩٩٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى للبيع سي شيل

    Sea Station logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م متشطب بالكامل + تكييفات بإطلالة لاجون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اقل سعر في الساحل استلام سنة تشطيب كامل

    IRTKAZ logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر للبيع متشطبة بالكامل في سوديك- جون

    Inn Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٧٦ متر مربع

    ١٥٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه تطل علي البحر و البحيرة بأبراج العلمين.

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بأطلالة بانورامية ع البحر بسداد 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون ع البحر اقرب استلام واقساط حتى 10 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٩٬٧٤٦٬٧٧٤ جنيه

    استلم فيلتك متشطبه بلكامل 5%مقدم وقسط علي10سنين

    Selection Code logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى بأوڤر مميز وتقسيط طويل

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٦٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٤٠٢٬٧٧٩ جنيه

    فيلا 221م صف اول بفيو خيالي علي البحر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٥٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع فى الساحل الشمالى بسيدى عبدالرحمن

    Selection Code logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري اقل مقدم بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2غرف ع البحر باقل سعر علي 10سنوات.

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب لوكيشن مميز بسعر مش هيتكرر مع مدن

    IRTKAZ logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين ع البحر مباشرة بأقل سعر وخطة دفع 10 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (كيو باي) 115م

    RE/MAX Avalon logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ارقى فيلا ع البحر اقرب استلام واقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل سعر متشطب للبيع في أمواج فوري

    متصدر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالفرش والتكيفات والاجهزة- دايز

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م متشطب بالكامل جاهز للاستلام بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع