عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 114

3,646 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك من افضل مطورين الساحل بأقل سعر و مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين باطلالة على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٣٠٬٥٦٤ جنيه

    شاليه صف اول لاجون لسان الوزراء مارينا 5

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب علي البحر بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى موقع مميز فى افضل مشاريع الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٥٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٧٨٤٬٦٢٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع علي البحر في رملة رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٩٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين وامتلك شالية على البحر و اللاجون !

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بقرية "صافي" مراسي | بمسبح خاص

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٤٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مارباي الساحل استلام فوري وتقسيط

    Selection Code logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٥٧٥٬٧٥٩ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر بقسط 40 الف بكاش ديسكونت40%

    Selection Code logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٢٧٬٨٤٨ جنيه

    اون هاوس للبيع | فيو لاجون | استلام 2027 | فرصة مم

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 425الف فقط امتلك شاليهك متشطب مع هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود 5% مقدم امتلك فيلا علي البحر متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    تاون هاوس

    ٣٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول امتلك فيلا علي البحر متشطبه بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في مارسيليا5 متشطب بالكامل جارد

    Selection Code logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٧٨٠٬٤٥١ جنيه

    تاون هاوس مميز في رملة رأس الحكمة قسط علي 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٩٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٢٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات محدوده !! شاليه علي البحر متشطب علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 4 غرف باطلالة مميزة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٤٦٥٬٧٦٥ جنيه

    استلم شاليه فوري في راس الحكمه بقسط يصل ل 10 سنين

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه تطل على البحر - تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٩٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول شاليه للبيع متشطب بالكامل بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤١٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٠٥٬٢٥٧ جنيه

    شاليه سى فيو + جاردن + تشطيب كامل للبيع فى سولت

    TREX logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول 5 غرف نوم كاملة التشطيب - تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك تاون هاوس صف اول متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٧٬٠٩٩ جنيه

    باقل سعر شاليه متشطب High end واخد فيو VIP

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع