عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 29

916 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه140م ع البحر كامله التشطيب استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كامل التشطيب سوبر لوكس صف اول حطوات علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 90م متشطب ع البحر مقدم 850ألف قسط 10س-كاش11م

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خاصvip ع لسان الوزراء و مرسي اليخوت متشطب مارينا 5

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (3غرف) sea view اقل سعر الساحل الشمالى

    Step One Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١١٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    850 ألف بإطلالة رائعة خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٨٧٬٧٥٠ جنيه

    شاليه استلام فوري كامل التشطيب صف اول ع اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للاستلام الفوري بفيو مميز بالكامل ع البحر

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8سنين شاليه 62م مباشرة علي البحر تشطيب كامل+AC

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط حتي2034 | اطلاله ع البحر + لاجون | متشطب + ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه سوبرلوكس بمقدم1.500.000 اوكاش12.750.000

    Property Hills... logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه سوبرلوكس بمقدم1.500.000 اوكاش12.750.000

    Property Hills... logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه سوبرلوكس بمقدم1.500.000 اوكاش12.750.000

    Property Hills... logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه سوبرلوكس بمقدم1.500.000 اوكاش12.750.000

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه سوبرلوكس بمقدم1.500.000 اوكاش12.750.000

    Property Hills... logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    EOI 100K استلم صف أول بحر - متشطب بالفرش والأجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 30 متر للبيع - استلام 6 اشهر - بأقل سعر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر في كالي كوست الساحل الشمالي CALI

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 96 متر متشطب بالتكييفات بالتقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٥٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 96 متر متشطب بالتكييفات بالتقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٥٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام ففندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    إستوديو للبيع 30م الساحل الشمالي - Porto golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150صف اول لاجون3دقائق للبحر دابل فيو خيالي-قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (تشطيب كامل ) بالقسط في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو ابراج العلمين متشطب جاهز للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع