عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 31

916 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٨٧٩٬٨٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه متشطب بالمطبخ باقل مقدم ف ناياباي

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في رأس الحكمة

    Inn Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بالقسط علي 8 سنين بالساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بانوراما فيو في كالي كوست الساحل CALI COAST

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه بفيو بحر بتشطيب VIP ومقدم 930 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول تشطيب كامل بالتكيفات full privacy + روف خاص

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه110م متشطب للبيع من هايد بارك الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب للبيع في الساحل الشمالي بأقل سعر

    Oaks Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب من هايد بارك الساحل الشمالي بأقل سعر

    Oaks Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية متشطب بفيو بحر من هايد بارك بأقل سعر

    Oaks Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    30m North View | Porto Marina Cash

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فورى للبيع بفيو مباشر عالبحر بمقدم 1.5مليون

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    View Villas Studio 30m | Only 1M Cash

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول 207م جاهزة للاستلام والسكن دقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool View Studio 30m | Porto Marina Cash

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين متشطب+Acs استلام سنه أمواج مقدم 1.5م-10م كاش

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIPعلي فيو رائع خطوات 2د للبحر دابل فيو 161متر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب بالتكييفات والمطبخ

    Oaks Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٤٩٢٬٦٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم فورا شاليه متشطب بالمطبخ ف ناياباي

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    161م متشطبه استلام فوري امكانيه التقسيط حتي 12ســ

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي اللاجون شالية متشطب في سي شور

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في زهرة سيدي عبد الرحمن استلام 6 شهور

    Chance for Realestate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه184م+روف متشطب 840 ألف قسط ربع سنوى-24م توتال

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه مقدم 1.2مليون-توتال 12مليون

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم (950 الف) شاليه اقرب استلام للبيع فى الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع