عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 25

916 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شاليه كامل التشطيب بفيو خيالى على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب/فيو خيالى على البحر/مقدم5%/فى رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه بفيو بحر + تشطيب VIP ومقدم مليون فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر جاهز بالتشطيب فـ هايد بارك الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    850 الف فيو رائع خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    هنا كل لحظة بتبدأ بهدوء مختلف مارينا8 باي ذاليك

    Inspire Homes logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفـيو البحر + لوكيشن خيالي Luxury Finishing

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000= شاليه 182م بحديقة صف أول + خطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش | أعلي عائد استثماري في الساحل الشمالي

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 1.000.000 فقط واستلم مفتاح شاليه مفروش عالبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري |دابل فيو |صف اول بحر |مفروشه بالكامل |عائد$$

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ع البحر في راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل علي مرسي اليخوت في مارينا 5

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع89م(اقرب استلام ) تشطيب كامل في الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1.000.000 استلم فوري شاليه صف اول بحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شايف بحر من كل زاويه تشطيب كامل بالفرش والاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقم 10% استلم شالييهك متشطب بالكامل فى كيو باى

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شاليه استلام فوري كامله التشطيب ف قلب العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 30 متر للبيع بأقل سعر استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م قريب للبحر بسعر خيالي في Sodic Ogami.

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 30 متر بموقع مميز استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بروف للبيع في ازها الساحل بفيو مميز

    Oaks Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 181م Sea View متشطب بالتكييفات لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع استلام 6 اشهر بأقل سعر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع