عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 34

916 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب من الراجحي ف راس الحكمة بجوار واتر واي

    Property Hills Star logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 41م الساحل الشمالي - Porto Grande

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬١٠٤٬٧٩٧ جنيه

    شاليه للبيع (سولي كوست) 45 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سولي كوست ريزورت, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في زهره الساحل الشماليه استلام فوري

    Chance for Realestate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٠٨٬٨٠٠ جنيه

    شاليه 90م للبيع - porto golf marina

    Chance for Realestate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000= شاليه 182م بحديقة صف أول + خطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Sea View بـأقل مقدم | 181م متشطب + ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 51م بجاردن تكملة أقساط - زهرة الساحل الشمالى

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م قريب للبحر بسعر خيالي في Sodic Ogami.

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م ((متشطبة جاهزة للتسليم )) بحري الطريق

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب لقطه ف أمواج علي البحر مباشر وقسط ع 8س

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 312م صـف أول بفيو بانورامي للبحر متشطبة+ مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٣٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000= شاليه 182م بحديقة صف أول + خطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (سولي كوست) 44 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سولي كوست ريزورت, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٢٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شاليه لقطه جدا ف قلب راس الحكمه بدون مقدم وقسط457K

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New Offer 30m Studio - cash only million 200 EGP

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    studio for sale - cash - Only 1.155.000 EGP

    Horizen For Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New Offer 30m Studio - cash only million 200 EGP

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مشروع Soly Coast

    Next Estate logo image

    سولي كوست ريزورت, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 100م² علي البحر مباشر بأقل سعر ف أمواج

    متصدر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,400,000 شاليه(100م) صف اول بحر (RTM) متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 75 م قرية سيرينا ( الساحل الشمالى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قريه تاهيتي - الساحل الشمالي

    New Home for Realestate logo image

    ريف الساحل الشمالي, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م تشطيب سوبرلوكس للبيع فى سيدى كرير استلام

    Elite Groupe logo image

    سيدي كرير, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع فى بورتو جولف بسعر كاش 1,155000ج

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع