عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 23

916 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٠٤٦٬٤٠٠ جنيه

    Seashore Ras ELhikma للبيع بسعر لقطه في سيشور

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Seashore Ras Alhikma للبيع بسعر لقطه في سيشور

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في هايد بارك رأس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شاليه بتشطيب سوبر لوكس بفيو مميز على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقرية "أمواج سيدي عبد الرحمن تاني بروف خاص

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 840,000 شاليه متشطب دابل فيو بحر + POOL !!

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع دور اول وثاني وروف خاص

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس ١٢٤ متر استلام متشطب ٣ غرف ٢حمام

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس ١٢٤ متر استلام متشطب ٣ غرف ٢حمام

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري جايا بنتهاوس برووف ١٢٤ م غرفتين متشطب

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس – الساحل الشمالي 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دايركت علي البحر بمقدم 860 الف بجوار مراسي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات و المطبخ و اقساط8

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    ستيلا ريفيرا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٩٧٬٦٣٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب على البحر بالتقسيط على 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    بيانكي إليوس, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام في الساحل شاليه للبيع علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١١٬٩٧٩ جنيه/متر مربع