عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 21

916 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديوا بموقع مميز استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شاليه للبيع جاهزة مفروش فندقى فى مارينا 5

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات باجمل موقع شاليه في راس الحكمه هاسيندا وا

    Zein for real estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس بروف مميز جدا بسلم داخلي فيو مفتوح

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون صف أول + Sea View - متشطب كـورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفـيو بحر صريح + لاجون صف أول - متشطب كـورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.36 مليون شاليه بفيو First row sea+تشطيبVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بخدمة فندقية بالساحل بجوار فوكا باى

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب/فيو خيالى على البحر/مقدم5%/فى رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي شاليه بنتهاوس بروف خاصه غرفتين فرش راقي البي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شاليه129م صف اول ع البحر استلام فوري كامل التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم30% واستلام قريب شاليه للبيع فى الساحل الشمالى

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبييع بنتهاوس متشطب في كومباوند جايا رآآس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين للبيع بمقدم900الف علي البحيرة مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز باقل سعر شاليه للبيع مفروش فندقى عالبحر مباشر

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شاليه فوري متشطب في رأس الحكمةNaiaBay

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري بفيو دايركت ع البحر بالكامل متشطب

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شاليه كامل التشطيب بفيو خيالى على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب/فيو خيالى على البحر/مقدم5%/فى رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شاليه بتشطيب سوبر لوكس بفيو مميز على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح شاليهات جديد -سيلفر ساندز بمقدم 5٪؜ علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو 30م بمليون جنيهCASH

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع