عقارات للبيع في تريو فيلا, كمبوندات التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 46

19,109 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر300م بحمام سباحه خاص بالتقسيط

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم للكاش 28% بالتكيفات+ المطبخ في سوان ليك الجونه

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 120م +170جاردن متشطبه بالكامل

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بسعر لقطه من المالك مباشرة استلام فوري

    Property Group logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اوبن فيو بأقل سعر في باديا بجانب نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بخصم 64% 3ادوار دبل فيو في كمبوندطلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك في أميز موقع بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بالاجهزة+الـAC عالبحر بـ8مليون كاش او 1M مقدم

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩١٤٬٢٧٥ جنيه

    امتلك شقتك الان ب افضل انظمه سداد

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بالاجهزة+الـAC عالبحر بـ8مليون كاش او 1M مقدم

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م جاردينيا هايتس استلام فوري

    شركة البحيري جروب logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه فيو مفتوح مقدم 2.3م قسط 10س-كاش 34م كاش

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000= استلم فوري Trible View + تشطيب High End

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه على البحر مباشرة تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بالاجهزة+الـAC عالبحر بـ8مليون كاش او 1M مقدم

    بيانكي إليوس, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكانك الآن في أميز لوكيشن بافضل سعر في العبور

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م حجز قديم في كمبوند وصال

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه فيو مفتوح مقدم 2.3م قسط 10س-كاش 34م كاش

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه فيو مفتوح مقدم 2.3م قسط 10س-كاش 34م كاش

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر بمقدم و قسط على 6 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه فيو مفتوح مقدم 2.3م قسط 10س-كاش 34م كاش

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٢٥٬٥٠٠ جنيه

    اكتب عقد شقه دلوقتي في كمبوند في اكتوبر الجديده

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع ف كيان متشطب بالكامل

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري للبيع فى فاي سوديك دبل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع