عقارات للبيع في تريو فيلا, كمبوندات التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 45

19,109 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه | استلام فورى | للبيع فى ديستريكت 5

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه والاستلام بالتقسيط فى لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ثاني نمرة من شارع التسعين الرئيسي مباشرة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار جاهزه للمعاينه للبيع فى كمبوند سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م قريب للبحر بسعر خيالي في Sodic Ogami.

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٣٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 60م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    3

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 135م واجهه وسط بأفضل مناطق حدائق الأهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام الآن شقة بجاردن تشطيب ultrasuperluxe باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب من مصر ايطاليا مقدم1.5م قسط 10س كاش 8م

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو البحر استلام 2027

    Inn Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 158م على طريق السويس بالتقسيط علي 8 سنين

    Step One Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دورو متكرر دبل فيو مميز للبيع فى دوس الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش رفاهية الفيلات في شقة بجاردن خاص

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وافضل سعر احجز وحدتك بافضل موقع بالعبور!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك في أميز موقع بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا مستقله بحمام سباح خاص و فيو مميز

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٦١ متر مربع

    ٨٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو greenery شقة متشطبة اقساط 10 سنين من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٥٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر300م بحمام سباحه خاص بالتقسيط

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر300م بحمام سباحه خاص بالتقسيط

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم للكاش 28% بالتكيفات+ المطبخ في سوان ليك الجونه

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 120م +170جاردن متشطبه بالكامل

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع