عقارات للبيع في تريو فيلا, كمبوندات التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 44

19,109 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحرى فقلب زايد مقدم 2م قسط 12سنه كاش 11م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة 70متر فى كيان باميز موقع لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحرى فقلب زايد مقدم 2م قسط 12سنه كاش 11م

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا3ادوار +حمام سباحه خاص متشطبه بأكبر خصم كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٩٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة للبيع بالتقسيط اوبن فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 126م 2غرفه نوم استلام فورى للبيع فى ديستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٧٥٢٬٩٦٩ جنيه

    فيلا فيو خيالي علي lagoon تسليم فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ب اقل مقدم كامل التشطيب في فوكا باي

    property hills Elite logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة جاهزة ع المفتاح بأقل سعر قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٦٦٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن بمقدم25%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أستديو50م -4 حمامات سباحه-عقد اخضر- تقسيط 36شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ب اقل مقدم كامل التشطيب في فوكا باي

    property hills Elite logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستلام الفوري بكمبوند جاردينيا بمدينه العبور

    شارع نعمان جمعة, الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ب اقل مقدم كامل التشطيب في فوكا باي

    property hills Elite logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م سيدي بشر (متفرع من ش العيسوي )

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ب اقل مقدم كامل التشطيب في فوكا باي

    property hills Elite logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في واتر واي التجمع تقسيط 9 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب فاخر 3 طوابق خلف الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في نيو زايد بجوار ذا استيتس سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - المندرة بحري - مساحة 75 متر

    Remax Top Agents logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع