عقارات للبيع في مصر بـ 950 ألف جنيه, صفحة 30

3,793 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى قسط كوارتر 897ألف-كاش26م

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396م خلف مول العرب 550ألف قسط كوارتر-بسعر 23م

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396م خلف مول العرب 550ألف قسط كوارتر-بسعر 23م

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • الغردقة هب

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Sama Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة الانتركونتننتال,الغردقة هب
  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396م خلف مول العرب 550ألف قسط كوارتر-بسعر 23م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+روف فيو حمام سباحه مقدم 400ألف-كاش9م

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في جرين سكوير مساحه 256 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • روفا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الجيزة,الشيخ زايد
  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو شاليه ارضي بجنينه فقط بمقدم ٤ مليون ٥٠٠

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند جرين سكوير 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير- شقه‎ 135 م-استلام فورى -نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في مستقبل سيتي | حصرياً 3 شقق في "جرين

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٣

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس - جرين سكوير -205م+ 70م روف-استلم فورررى

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • هاواي ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edar Sea View Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    متصدر

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شقتك115م بخصم50%بكمبوندتاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • ٢٧ ريزيندس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tameer
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة