عقارات للبيع في مصر بـ 950 ألف جنيه, صفحة 33

3,795 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة بفيو بحري واجهتين بمقدم 520 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للايجار تاون هاوس أليجريا سوديك – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيتا الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,لافيتا الساحل الشمالي

    1 - 2 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بسعر لقطه جداا في قريه امواج الساحل الشما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في افضل لوكيشن في الاندلس 1

    Zein for real estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي بحديقه خاصه للبيع في قريه امواچ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • V المعادي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Value Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,معادي في

    2 - 3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بسعر لقطه جداا في قريه امواج الساحل الشما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ١٢٠شاليه في قريه امواچ شامل العفش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ١٢٠شاليه في قريه امواچ شامل العفش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قرية امواج شاليه بنت هاوس مميز جدا بسلم داخل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو للبيع في قرية أمواج – سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • اي شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Winvestor Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,كمبوند اي شيراتون

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضي بحديقه خاصه غرفتين بالفرش والاج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٨٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٨٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٨٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • ديفيرا الأندلس ١

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Devera Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 9

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع 158م +95م جاردن على طريق السويس

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري توين فيلا في6 اكتوبر امام نادي الجزيره

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي "على المفتاح" بمباشرة على حمام السباحة

    متصدر

    Next Door Consultancy logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شاليه بتشطيب سوبر لوكس بفيو مميز على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • إيلي صعب سجنيتشر فيلاز كايرو جيت من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    4 - 5 غرفة