عقارات للبيع في مصر بـ 950 ألف جنيه, صفحة 29

3,793 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن لقطه في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه _ الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي بجردن في مرحله كريت للبيع بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه في الكيلو 200

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة – شاليه أرضي بجاردن في ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • فيستا فيلاز في ميفيدا جاردنز من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,ميڤيدا جاردنز
  • 10

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي بجردن في مرحله كريت للبيع بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس صف أول على اللاجون – ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن ف ماونتن فيو راس الحكمة استلام 4 شهور

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شاليه ارضي متشطب ماونتن ڤيو خطواات الي الاجون

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن متشطب في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • داون تاون مارينا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي البسين مباشره في ماونتن فيو الساحل

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن متشطب في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٧٬٥٠٠ جنيه

    لقطه بسعر القديم توين هاوس متشطب علي البسين مباشره

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجردن لوكيشن مميز جدا مكيف بالكامل بحري

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لوكيشن مميز جدا متشطب و مفروش بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • سكاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Sky City Developments
    القليوبية,بنها,سكاي سيتي
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 0% مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن وفرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬١٠٠ جنيه

    شقه 147م مقدم 175 الف فقط بالتقسيط 6 سنوات

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ١٣٠ متر جاردن ١٣٥ متر كورنر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • بورتو بيراميدز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Porto Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بورتو بيرامديز

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بمقدم 0%مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى قسط كوارتر 897ألف-كاش26م

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى قسط كوارتر 897ألف-كاش26م

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى قسط كوارتر 897ألف-كاش26م

    متصدر

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • أزورا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ازورا ريزورت

    2 - 3 غرفة