عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 41

3,353 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بسعر لقطه سيشور راس الحكمه شاليه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٨٢٨ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه67متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن كورنر بحري مرحلة ايفيا ماونتن ف

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمةالساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شاليه في سيشور راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع في ماونتن فيو مرحلة رودس

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 96 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور هايد بارك شاليه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمة الساحل

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    *القطعه D184 الحى السابع *القطعه بانوراما على شار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك نورث شاليه ارضي بجنينه فيو مميز ١٠٠ متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور هايد بارك شاليه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند لافينير بنتهاوس 223 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة 219 متر – استلام فوري – واجهة بحري – في قلب ال

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شاليه في سيشور راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٥٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك نورث شاليه ارضي بجنينه فيو مميز ١٠٠ متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه ارضي

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شاليه في سيشور راس الحكمه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه ارضي

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بروف نص تشطيب في كمبوند لافينير220 متر ٤غ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شاليه في سيشور راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في هايد بارك سي شور شاليه 96م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثانى للبيع امام كوستا ليك – قرية أمواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضي بحديقه خاصه غرفتين بالفرش والاج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع