عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 37

3,353 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م²، قسط ربع سنوي ٤٩٠ الف، سعر كاش ١٨ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م²، قسط ربع سنوي ٤٩٠ الف، سعر كاش ١٨ مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م²، قسط ربع سنوي ٤٩٠ الف، سعر كاش ١٨ مليون

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م²، قسط ربع سنوي ٤٩٠ الف، سعر كاش ١٨ مليون

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • اسبن فيلاز كايرو جيت من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    3 - 5 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف استلم فورا شقه بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ب550الف مقدم امتلك شاليه Pool View سعر كاش8مليون

    Property Hills... logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل علي البحر جنب مارينا 1

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بفيو بحري واجهتين مقدم 840 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • سيزونز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,امتداد المستثمرين الشمالية,سيزونز ريزيدنس
  • 12

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت ع البحر جاهز للسكن فوري متشطب بالمطبخ

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية مفتوحة في قلب العلمين الج

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية مفتوحة في قلب العلمين الج

    property hills Elite logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية مفتوحة في قلب العلمين الج

    property hills Elite logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية مفتوحة في قلب العلمين الج

    property hills Elite logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • ريفييرا بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,ريفيرا بيتش

    2 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية مفتوحة في قلب العلمين الج

    property hills Elite logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية مفتوحة في قلب العلمين الج

    property hills Elite logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية مفتوحة في قلب العلمين الج

    property hills Elite logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية مفتوحة في قلب العلمين الج

    property hills Elite logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة فيو Landscape مقدم535الفVIPلوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    2 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بقسط ربع سنوي 130 الف في الشيخ زايد 233 متر

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 215 م للايجار-3 غرف -بموقع مميز -Mivida

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بجوار سوديك تقسيط 15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لقطه بفيو مفتوح ع المرسي-أبراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية باعلى ROI دولاري يومي بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • M11 ميراكي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Meraki Development
    القاهرة,مدينة الشروق

    2 - 3 غرفة