عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 40

3,353 عقارات أخرى
  • 9

    شقق فندقية

    ٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بجوار سيتي سنتر الماظه بشيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ١ متر مربع

    ٦٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨١٤٬٧٣٧ جنيه

    شاليه متشطب في سوما باي ب17مليون تقسيط

    Property Hills... logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 850 الف استلم صف اول بحر تشطيب كامل موقع راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Finished+ACs فيو لاجون ساحر مقدم665الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب USL اطول فترة تقسيط في اميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة 219 متر – استلام فوري – واجهة بحري – في قلب ا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 115متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣١٬٢٥٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن القطعه i134

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٠٬٧٥٠ جنيه

    القطعه G99 الحى الرابع القطعه بانوراما على شا.

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه ٣ غرف ١٨٥ متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 249 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 200 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه ارضي

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك نورث شاليه ارضي بجنينه فيو مميز ١٠٠ متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه خاصه ١٠٠ م متشطب مرحله بيتش فيو

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه خاصه ١٠٠ م متشطب مرحله بيتش فيو

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في هايد بارك سي شور شاليه 96م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة داون تاون

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز مساحه 161

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري في قلب المستقبل سيتي - Bloomfield

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Seashore Ras Alhikma للبيع بسعر لقطه في سيشور

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٬١١٨ جنيه/متر مربع