عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 39

3,353 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه دوبلكس ارضي بجاردن علي الاندسكيب قريبه للنادي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى كيفا بالسادس من اكتوبر

    Zein for real estate logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بماونتن فيو ال

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ متر مربع

    ٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ـ لقطه تاونهاوس في كومباوند لاڤيينير المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند لافينير اقل سعر تاون هاوس 265 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي بجاردن نصف تشطييب للبيع المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب/فيو خيالى على البحر/مقدم5%/فى رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨١٤٬٧٣٧ جنيه

    شاليه متشطب في سوما باي ب17مليون تقسيط

    Property Hills... logo image

    وسترن سوما باي, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨١٤٬٧٣٧ جنيه

    شاليه متشطب في سوما باي ب17مليون تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم5 % شقه(176م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للسكن و متشطبه بالكامل علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٤١١ جنيه/متر مربع