عقارات للبيع في مصر بـ 650 ألف جنيه, صفحة 26

2,032 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه فى هاسيندا باى مساحه 332 م تشطيب راقي

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    s villa استلام فورى كونر موقع مميز جدا فى سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند سراى فى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 270 م للبيع في مدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • مراسي باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي باي

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع قي ماونن فيو اي ستي التجمع متشطبه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة البروج استلام فوري 360 متر تشطيب كامل

    Zein for real estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع قي ماونن فيو اي ستي التجمع متشطبه

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    s villa استلام فورى كونر موقع مميز جدا فى سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند ساري باقل من سعر الماركت

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند مينا جاردن سيتي

    Zein for real estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٩٣ متر مربع

    ٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متاحة للبيع في قرية امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلا تاون هاوس كمبوند سعاده التجمع فيو بح

    Zein for real estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز استلام فورى للبيع فى كمبوند سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • ذا ميدوز إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ال بوسكو
  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة لامتلاك فيلا فاخرة على أرض الغرود بجمعي

    Zein for real estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا للبيع فيلا متشطبه بالفرش والتكييفات

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل مميز جدا (بحري)

    Zein for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • أمبرفيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,أمبرفيل

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الحزام الاخضر البوابه الاولى امام مدخل زايد 5

    Zein for real estate logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٥ متر مربع

    ٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن فى لافيستا 3 العين السخنة

    Zein for real estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    svilla كورنر فى كمبوند سراى تقسيمه مميزه فورى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 5 غرف فى مارينا 5 الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • اواك بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IGI Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات

    3 غرفة