بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر

23,524 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي ديلوكس 3 غرف اوبن فيو في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الوتس الشماليه

    Grey Parrot Realty logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع:دوبلكس بمساحة 250م في منطقة البنفسج عمارات

    Al Ofok Investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م تشطيب ألترا سوبر لوكس في جاردينيا هايتس

    Al Ofok Investment logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل- كمبوند زايد ديونز-موقع مميز .

    Red House Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • إيبيك شاليه دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك دلوقتي في موقع مميز باحسن نظام دفع!

    Housey logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 107م مفروشة بالكامل في B12 مدينتي

    Al Ofok Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع متميز جدا بأحسن سعر جاهزه للاستلام!

    Housey logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع متميز جدا بأحسن سعر جاهزه للاستلام!

    Housey logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيو بانورامي على الاجون، متشطب بالكامل استلام فوري

    Selective logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩١٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • جاي دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على البحر شامل الفرش والتكيفات

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي امامي بالنرجس 5 فيلات استلام فوري لقطة

    El Hefny Group logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 217, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على قصر البارون 2 أسانسير سوبر لوكس

    Selective logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند هايلاند بارك

    Grey Parrot Realty logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • سواي بيوند دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطامية ع الدائري سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الحي الثامن اهالي 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى قلب الغردقه على الممشى فيلا بشاطى رملى

    Hurghada View Real Estate logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بتاج سيتي مقدم واقساط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في بارك فيو - 3 غرف نوم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • زهرة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5/40/55
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زهرة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مونتن فيو راس الحمكه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استفيد بخصم كبير في شقه 185م في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك 127م في مدينه الرحاب تشطيبات خاصه

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة