عقارات للبيع في مصر بـ 5 مليون جنيه, صفحة 24

47,056 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000=فيلا 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام منطقه س بوابة حورس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن شقة + garden اقساط بقلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000= فيلا لقطه( 270م +3 ادوار+فيو مفتوح)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٦٧٬١٠٠ جنيه

    شقه 153 متر كورنر بحري شرقي بكمبوند جزيل بخصم 10%

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيسي ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٩٬٥٤٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,إيسي ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر عاين واستلم فورا شقه (215متر)بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بنتهاوس في باديه استلام قريب أقل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 134م ((تشطيب كامل)) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بنتهاوس في باديه استلام قريب أقل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب 1,500,000تعاقد (كورنر +3 ادوار+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا هيفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٣١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 470 الف و قسط ع 10 س في قلب العلمين دابل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري متشطب فـ شيراتون مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية اول صف بمنتجع لاسيستا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فيو لاند سكيب استلام فوري + تخصيص روف

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 218م للبيع فى ديستريكت 5 بالتقسيط على7سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • أرمانيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٣٢٬٥٩٩ جنيه

    خطة السداد: 9
    المطور العقاري
    The Land Developers
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ارمونيا

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,000,000= فيلا لقطه( 240م +تشطيبVIP+اجمدفيو)

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في باديا 173 متر باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٧٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة موقع مميز لانداسكيب فيو استلام قريب

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشطب مقدم 1.5م-بالساحل قسط 10س-كاش8.5م

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقه 3غرف بأقل سعر للمتر في الـR8|قسط12س

    Roots Real Estate logo image

    رافي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافينتو عيون موسي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,لافينتو عيون موسى

    2 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة173متر في باديا بالم هيلز باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م ميامي (ش محمد عوض جبريل)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري في قرية لاسيرينا ريد كاربت

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • لا سيرينا ميني إيجيبت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٥٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,لا سيرينا ميني إيجيبت

    استوديو, 1 - 3 غرفة