عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 43

8,465 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه و جاهزه للسكن في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد 2 غرف متشطب استلام فوري

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بقسط مليون 900الف Double View

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في الجولدن سكوير فيو Central Park

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فورى بالجراج فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م للبيع في كمباوند دجلة بالمز –

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع في الغردقه بالقرب من الجونة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م في كمبوند برايم أفنيو – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    برايم افينيو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 80م كمبوند دجله بالمز سوبر لوكس بالفرش

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 80م في كمبوند زاهر – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    زاهر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه خطوتين من البحر تشطيب كامل خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 متر للبيع في كمبوند سكن مصر – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو البحر بحري شرقي - EOI 250K - خدمة فندقية Nobu

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (متشطبة)صف اول لاجون هيليوبلس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه VIB بفيو لاجون مباشر متشطب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م بفيو بحري صريح ف جنه اكتوبر م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م متشطبة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني على البحر استلام فوري متشطبة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي B11

    Zone Properties . logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع