عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 39

8,465 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٬٢٠٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس متشطب أقرب إستلام في المستقبل على 8 س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بروف فيو مفتوح لاند سكيب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    ذا واتر واي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم 1.3مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 156م بحري فيو VIP علي landscape امام kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م السياحيه (ب) حدائق اكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٩٬٢٢٧ جنيه

    شاليه 140م واخدهVIP لوكيشن بفيو خيالي واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٠٢٬٧٩٩ جنيه

    بنتهاوس بفيو علي landscape and lagoon استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥١٩٬٢٧٧ جنيه

    شاليه بحري فيو خيالي مفتوح علي lagoon والابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٨٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٨٢٩٬٧٢٢ جنيه

    دوبلكس متشطب High end واستلام فوري بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك مقدم 1.5م 23م كاش

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك مقدم 1.5م 23م كاش

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالسعر القديم وتقسيط مقدم 1.2م او 16.5م كاش

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايفيلا قسط امام بيفرلي هيلز 11.5م كاش او مقدم 1.4م

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط بمقدم مليون 250 الف بسعر 15م

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع