عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 41

8,465 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط علي10سنين شقة للبيع(3غرف+3حمام)في ستون بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٤٢٬٧٢٩ جنيه

    شقة بحري متشطبه ultra modern استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٦٧٬٩٢٢ جنيه

    شاليه بحري فيو خيالي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م وجهه فى لاندمارك تقسيم مميزه بسعر 2 مليون

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٧٩٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط علي10سنين شقة للبيع علي شارع التسعين مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بمقدم واقساط - موقع مميز استلام 26 - سراي

    Edge Real Estates logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فى تاج سيتى باقل سعر شقة للبيع (3غرف\ 2 حمام)

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ف هايد بارك رأس الحكمة 100 م بحديقه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ف هايد بارك رأس الحكمة 100 م بحديقه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس ١٢٤ متر استلام متشطب ٣ غرف ٢حمام

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أو للإيجار شقة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الاول

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ف هايد بارك رأس الحكمة 100 م بحديقه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م - المستثمرين – حدئق أكتوبر موقع ممي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بجاردن بمدينة 6 أكتوبر – الحي 2

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع