عقارات للبيع في القاهرة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 6

980 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    500 الف مقدم =شقه 3 غرف +دور متكرر+بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بسعر لقطه شقة (3غرف) بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ليان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Manazel Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليان ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بسعر لقطه شقة (3غرف) بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر منافس بأجمد فيو مفتوح بتشطيب فاخر على المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% استلم 3غرف ماستر تشطيب كامل على المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من AUC شقة بفيو كامل Greenery مقدم 890 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • اب تاون كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (757م + 3 ادوار +بتقسيمه ذكيه+ بخصوصيه كامله)

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٤٨٬٢٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • اونا كومبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,المقطم,الهضبة الوسطي,كومباوند اونا

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • جولدن سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    750,000=شقه (208 متر _فيو مفتوح على Water Feature)

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للسكن دور متكرر للبيع فى العاصمه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للايجار 3 غرف وناني فاونتين فيو اول سكن

    4C Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو (جاردن + lagoon) شقة بالقرب من كايرو فيستيفال

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متميز فى التجمع الخامس طريق السويس

    Smartex logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 - 5 غرفة