عقارات للبيع في القاهرة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 5

980 عقارات أخرى
  • 7

    تاون هاوس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 166م بجوار سوديك بتشطيب High End طلالة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 319م بخصم50% + اقساط 12 سنه بفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف اقساط 12 سنه وبخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • ذا ايفرست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي
  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ8مليون كاش او 802 الف مقدم

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • ميريدا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    AMLAK MISR Development
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,ميريدا
  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ..

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 126 م بمنطقة زهرة العاصمة _ بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر فيو Landscape + قسط 15 سنه ( 150م )

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن بفيو البرج الايقوني تشطيب superluxe

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • كواترو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بفيو خيالي من 3 وجهات على Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(140م) بجاردن خاصه كأنها فيلا مصغره تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 323 الف بالتقسيط 15 سنه امام حي السفرات

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 900 الف وامتلك شقه بأقل سعر جاهزه للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • ڤي 40

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,فى40

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف ماستر_ فيو مفتوح على Pool اقل سعر من Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس (210 متر)بأجمد فيو اقل سعر من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • اورلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اورلا ريزيدينس

    1 - 3 غرفة