عقارات للبيع في القاهرة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 2

980 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم550 الف امام مدينتي مباشرة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف) +95م تقسيط حتى12 سنه بجوار مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل قسط شهرى شقه للبيع151م متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري , شقه فندقيه , بمقدم 850 الف - متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه Vip للبيع امام مدينتي دقائق من اوبن اير مول

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • القمزي تاور 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مصر الجديدة,برج القمزي 2

    3 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    616 ألف + قسط 15 سنـة= تشطيب VIP +واجهة بحري مميزة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل مقدم في كريك تاون استلام فوري

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٧٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام السنة فيو مفتوح في برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٧٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة استلام السنة في برايم لوكيشن مقدم 578 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقةFully Finished برايم لوكيشن بخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • اي شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Winvestor Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,كمبوند اي شيراتون

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر سور فـ سور مع كمبوند مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل Double View بمقدم 735 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م متشطبة بمقدم720الف تقسيط15سنة + خصم 64%كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بزهرة العاصمة مرحلة تالتة بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز تقسيمة شقة بفيو على Green Spine بمقدم 590 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٣

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 216م واخد فيو VIP بحري و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري علي واجهتين فيو علي النهر الاخضر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بحري واجهتين بسعر الطرح بجوار Zed East

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٧٬٩٧٢ جنيه

    شقة بجاردن تسليم فوري واخده VIP لوكيشن بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٧٢٬٠٨٥ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 8

    دوبلكس

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% دوبلكس [ بمساحه فيلا وسعر شقه ]اميز اطلالة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    368 ألف + قسط 15 سنـة= فـيو Trible+ لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بخصم 34% أو مقدم 940 ألف - بحري كورنـر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧١٢٬٨٦٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٣٢٬٥٣٤ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • وي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وي ريزيدنس

    3 - 4 غرفة