عقارات للبيع في القاهرة بـ 850 ألف جنيه, صفحة 26

1,118 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم520الف امتلك شقة (اقرب استلام) امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة لاك سايد - تصميم مودرن شقه 76م استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع أرضي بجنينه وعلي بروف كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Bloomfield’s mostakbal Area : 149 sqm 3 bedrooms

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 124م / تشطيب الترا سوبر لوكس / فى طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 800الف و استلم الان شقة متشطبة في العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 319م بخصم50% + اقساط 12 سنه بفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة اقساط 12 سنه بمقدم800 الف- سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو بحري غير مكشوف تقسيط 15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري فيلا متشطبه بقسط ربع سنوي 812,000

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٢٨ متر مربع

    ٣٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م في جارد سيتي بمقدم 5% والباقي على 15 سنة

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م دابل فيو في كمبوند تاج سيتي التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 216م بسعر بقطة وافضل فيو في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 164م بفيو مميز وسعر لقطة في جاردن سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة اقل من سعر الشركة ف سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة فوري بـ27 مليون كاش او قسط 563 الف شهري

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بمقدم 5% والباقي على 7 سنين في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 164م بأقل سعر وبالتكيفات في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م بمكان مميز وسعر لقطة في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 171م بأقل مقدم وأفضل مكان في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بأفضل مكان وسعر مميز في ممشى المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع