عقارات للبيع في القاهرة بـ 850 ألف جنيه, صفحة 25

1,110 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس لقطه 209 م بجاردن في كمبوند سراي التجمع

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 15س بمقدم750الف وPool View امام البرج الايقونى

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في كمبوند لافينير - مدينة المستق

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر لقطه للبيع في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند جرين سكوير 256 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في كمبوند لافينير - مدينة المستق

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري Finished فيو كامل على Park

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م ( بمقدم 500,000 وقسط المتبقي ع 15 سنه )

    Falcon for Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز شركة تطوير

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز - ١٣٠ متر - فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير وحده ١٦٠ متر جميع الاقساط

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو تشطيب مميز للبيع في بلوم فيلدز المستقبل

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الشقة في كمباوند ايكون جاردنز بسعر قديم لفط

    Zein for real estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة لاك سايد - تصميم مودرن شقه 76م استلام فوري

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٣م للبيع في كمبوند بلوم فيلدز المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في لافينير, 265 متر ٤ غرف بسلم داخلي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في جرين سكوير - مدينة المستقبل م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع