عقارات للبيع في القاهرة بـ 850 ألف جنيه, صفحة 23

1,110 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في لافينير مساحه 265 دور تاني وتالت وروف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٨٬١١٣ جنيه

    شقة فندقية بعائد استثماري بالدولار بمصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في جرين سكوير المساحة المبنية ٢٥٩ متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٢٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس ارضي 225 م للبيع فى جرين سكوير استلام فورى

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -ارضى بجاردن - شقه‎ 215 م-

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير دوبلكس 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير --استلام فوري -- نصف تشطيب

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -ارضى بجاردن - شقه‎ 215 م-

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير --استلام فوري -- نصف تشطيب

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة لاك سايد - تصميم مودرن شقه 76م استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 240 متر

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز المستقبل سيتى شقة 131 متر غرفتين

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields مدينة المستقبل 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م دور أرضي للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 135 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40%شقه استلام فوري بفيو مميز امام النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز شركة تطوير

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع