عقارات للبيع في القاهرة بـ 850 ألف جنيه, صفحة 2

1,110 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممميز ومساحة 113 متر بسعر لقطة بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز 123 متر زهره العاصمة مدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • اي شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Winvestor Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,كمبوند اي شيراتون

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٣

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو
  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 507 الف وبالتقسيط ع7 سنين او كاش 11مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • V المعادي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Value Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,معادي في

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر استوديو في كمبوند بلوم فيلدز 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر لقطه للبيع في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 161 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • ٢٧ ريزيندس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tameer
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر لقطه للبيع في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر بنتهاوس في كمبوند بلوم فيلدز 300 مت

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز - 76 متر - فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • مدي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    midar
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,مدي من مدار