عقارات للبيع في القاهرة بـ 4 مليون جنيه, صفحة 437

11,405 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعرتحفة شقة ٣غرف تشطيب كامل جاكراندا فيو

    Edge Real Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع – تاج سلطان تاج سيتي |فيورائع

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩١٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع البنفسج فيلات برايم لوكيشن فيو جاردن

    East House logo image

    البنفسج 8, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع فيو وايد جاردن نموذج A3 خالصه .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٤٢٤٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف فندق هيلتون صف اول ع النيل استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بحديقة في موقع مميز استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣١٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان باقل سعر دوبلكس بحديقة اميز موقع ٤ غرف

    Edge Real Estates logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن مميزة بحديقة خاصة – ماونتن فيو 1.1،

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة 2 غرفة استلام فوري تطل علي لاند سكيب

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دوبل ڤيو بسعر اقل من السوق استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اي جاردن بسعر خيالي و باقل مقدم واستلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل يطل علي مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس (جاهز للاستلام) فى بلو فير العاصمه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٣٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فاخر في فورتين موقع مميز على الجولف

    Aroma Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق توين هاوس استلام فوري بڤيو مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر توين هاوس استلام فوري في موقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م/خصم كاش 35% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – سراي | موقع مميز جدًا | جاهزة للسكن

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه استلام فوري بالتجمع الاول بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جداً - فيو مفتوح -سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – باتيو أورو فيو حمام سباحة مباشر

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م مميزة – ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديدة

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف تاج سيتى زون تى بارك ريزدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع