عقارات للبيع في القاهرة بـ 4 مليون جنيه, صفحة 440

11,405 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٢٢٥٬٦٨٨ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن للبيع في المراسم بمقدم قليل

    Sweet Home Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٦٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في موقع مميز فيو بحيرة في قلب المشروع

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعرمميز استلام فوري في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة كليو بالم هيلز فيو لاجون مميز

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    4غرف تاون في سوديك ايست - بحري ريسيل لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٣٧١٬٨٠٥ جنيه

    اقل مقدم تاون ريسيل في لوكيشن مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٩٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٤٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    تكملة اقساط توين هاوس ريسيل استلام فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع في المراسم بجانب الكلوب هاوس

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تشطيب خاص للبيع في المراسم اقل من السوق

    Sweet Home Realestate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب 2 بالمرحله التاسعه 162م

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري للبيع في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف | مقدم و تكملة أقساط | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى سعادة برايم لوكيشن استلام 2026

    Sonic For Real-Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الباتيو 5 ايست الشروق

    Pylon investment logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٨٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة أرضي بحديقة للبيع في جاليريا مون

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا تشطيب كامل في الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    اخر بنت هاوس باقل سعر علي اوبن فيو بجوار bue بخصم

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة في تاج سيتي (زونT)

    Next Door Consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مليون بس | شقه 130م بجاردن 50م مميزه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف للبيع في ليان بحمام سباحة

    Merak Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ٩٣٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بكموند سوديك ايست قسط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٨٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة على شارع التسعين الجنوبى لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الياسمين الحي الخامس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع