عقارات للبيع في القاهرة بـ 4 مليون جنيه, صفحة 434

11,405 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م في سراي للبيع تقسيط علي 12 سنه

    Oaks Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل 3غرف- في سوديك ايست فيو لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من horizon للبيع فى كمبوند سعاده saada

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في سعادة باقل سعر ومقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام 2026 في دبليو سيجنتشر وترواي

    New Avenue Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى B10 مساحه 200 متر  .

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م بجاردن 120م بكمبوند سراي علي 12 سنه

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ريتاج سيتي خلف كونكورد بلازا

    East House logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في فيفث سكوير , 195متر

    Prime Company logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع Stei8ght باقل سعر بحري وبمقدم واقس

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز بفيو مفتوح علي اللاند سكيب وحمام سباحه

    All 90 logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 2 نوم في المراسم فيفث سكوير متشطبة

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – ذا أدرس إيست | موقع مميز جدا

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمن يقدرون فن العيش في مصر الجديدة

    Remax 360 logo image

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري وفيو مميز في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الآن! في المراسم متشطبه بالتكييفات والمطبخ

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متشطبة في ليك فيو بفيو مباشر علي البحيرة

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقة كورنر باتيو اورو فيو مائي رائع

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مميز في باتيو اورو بالجولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٦٩٬٧٤٨ جنيه

    شقة بحديقة للبيع جي ايست بجوار واتر واي برايم

    TREX logo image

    جي ايست, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بحري في سوديك ايست - ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام -الباتيو اورو لافيستا علي 4 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف في قطامية ديونز متشطب مع مسبح فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع