عقارات للبيع في القاهرة بـ 4 مليون جنيه, صفحة 442

11,405 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط ليك فيو ريزيدنس٢ استلام 2026

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5%مقدم و اقساط على اطول فترو سداد

    Square real estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر في إيست تاون سوديك تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس 200 م فيو النوافير المائيه نص تشطيب

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 5%مقدم فيلا بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤١٧ متر مربع

    ٨٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 5%مقدم و اقساط على اطول فترو سداد

    Square real estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الحى التانى فى ارقى مناطق الاحياء

    East House logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225م كورنر متشطب بأقساط ب زيد ايست

    East wing logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع في ميفيدا متشطبة بالكامل

    Merak Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٤٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين كلاسيك للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم و اقساط للبيع في ليك فيو ريسدينس 2

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخر للبيع بتشطيب حديث في شيراتون

    Next Door Consultancy logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخرة للبيع – فرصة وسعر لا تتكرر – CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي الجولف تشطيب كامل فيو مميز وافضل لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و اقساط شقة في تاج سيتي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة استلام فورى للبيع في الباتيو اورو1

    Brokers Hub logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Laucienda For Real Estate logo image

5

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز يطل على البحيرة استلام ٢٠٢٧

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٧٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع –كايرو فيستيفال سيتي (CFC)

    Laucienda For Real Estate logo image

5

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٢٩١٬٣٠٤ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سعادة - القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5%و اقساط على اطول فتره سداد فيلا مميزه

    Square real estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Laucienda For Real Estate logo image

5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بجاردن للبيع في سراي أقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع