عقارات للبيع في القاهرة بـ 4 مليون جنيه, صفحة 431

11,405 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه واسعه وسعر مميز للبيع

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتكييفات المركزيه استلام فوري

    Houseology logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتكييفات المركزيه استلام فوري

    Houseology logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى مدينتى نموذج U فيو الجولف و البحيرات

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa vip fully finished easy payment-best standal

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى ) بخصم 50% للبيع ف سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك "متشطبة بالكامل" في قلب ماونتن فيو بأفضل سعر!

    The Icon Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي إند للبيع بالقرب من الجامعة الأمريكية

    Next Door Consultancy logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر وحده في سوديك مع مقدم 0% و اقساط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اجمل 4 غرف فى مدينتى البى 10 مقدم واقساط استلام

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا مستقلة ف هايد بارك مباشرة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ريزيدنسز, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر وحده متشطبة مع مقدم 0% و اقساط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا في ماونتن فيو هايد بارك فوري بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بلوكىشن مميز - ازار 2

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع فى مدينتي فيو الجولف تشطيب فاخر

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 198م بتشطيب كامل في ذا فيو

    Next Door Consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في هايد بارك على نادي رايز مباشرة

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدده امتلك وحدتك باقل سعر مقدم 5% فقط .

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتكييفات المركزيه استلام فوري

    Houseology logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 272م بفيو بوليفارد في زيزينيا المستقبل

    Next Door Consultancy logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري في سوديك مع مقدم 0% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى السوق_شقه 160 مترللبيع_سعر الطرح

    Homy Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيره بأفضل لوكيشن - فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع