عقارات للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 4 مليون جنيه, صفحة 8

225 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز فيو لان سكيب

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز 126 متر

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٦٥٬١٦٦ جنيه

    استوديو للبيع في بلومفيلدز - ليك سايد

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اختيارك الأمثل يبدأ من هنا… شقة راقية في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مكان قيمته بتزيد كل يوم - بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 33م للبيع في بلومفيلدز –جاهزة للاستلام

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ****احسن سعر غرفتين بلووم فيلدز مرحله تيراسيس ****

    Apex Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (76م), فيو مميز اقل من سعر الماركت

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75 م للبيع فى بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر ستوديو في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيولاندسكيب في بلوم فيلدز استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز بسعر مغري بالجراج

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر 111 متر بالجراج استلام فورى

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٨٦٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع في بلومفيلدز - مدينة المستقبل.

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣١٧٬٢٥٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة للسكن للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع/متشطبة/بلوم فيلدز/دوان تاون

    Home Destination logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/بلوم فيلدز/دوان تاون

    Home Destination logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة\جاردن\بيع\بلوم فيلدز\ليك سايد

    Home Destination logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٢٬٤٥٢ جنيه

    شقة 210م متشطبة في بلومفيلدز، مدينة المستقبل

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في بلومفيلدز، مدينة المستقبل بأقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢١٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوندفي بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع