عقارات للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 4 مليون جنيه, صفحة 6

225 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل تشطيب بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لأمتلاك شقة أرضي بجاردن في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٥٬٨٤٤ جنيه

    ستوديو 70م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٣٢٬٧٧٠ جنيه

    اقل سعر في المستقبل تسليم فوري و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع ارضي بجاردن اميز لوكيشن في بلوم

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك شقة بجاردن للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن نصف تشطيب 125 م للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – Bloomfields Terraces | شقة 125 م بحري

    Realtors logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بأقل سعر في بلوم فيلدز

    Key Point for real estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بفيو بحري جاهز للسكن للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( استلام فوري ) للبيع في بلوم فيلدز - غرفتين -

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه(131)للبيع في بلوم فيلدز(جاهزه للاستلام)بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالوكيشن مميز للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه (74) متر للبيع في كومباوند بلوم فيلدز ((فوري))

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين (( 124 متر )) استلام فوري في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في كومباوند بلوم فيلدز المستقبل

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شقة للبيع ( 76 م) مع جراج مدفوع

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٢٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شقة للبيع ( 75 م) مع جراج مدفوع

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( استلام فوري ) للبيع في بلوم فيلدز - غرفتين -

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(غرفتين)في بلوم فيلدز مقدم ( 2,160,000 )بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين اقل من سعر السوق جاهزه للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في بلوم فيلدز لوكيشن مميز + باركينج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع