عقارات للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 4 مليون جنيه, صفحة 3

226 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند بلوم فيلدز شقه 127 متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند لوم فيلدز المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند بلوم فيلدز شقه 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م دور أرضي للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز بأرخص سعر في الماركت فيو بحري

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٩٢٬٤٤٠ جنيه

    استديو للبيع في بلوم فيلدز اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ارخص شقه لقطه استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن فيو مفتوح للبيع في بلوم فيلدز

    متصدر

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٣٤٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ( جاهزة للاستلام) مع جراج - بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بلومفيلدز في موقع مميز بمقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استلام فوري في موقع متميز في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من سعر السوق ١٢٤ مترً للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٧٧٣٬٢٨٤ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر مميز جدا فى بلووم فيلدز

    Mrkt Shake logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في Bloomfields Terraces سعر 2250000

    Realtors logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متسلمة للبيع في Bloomfields سعر 2,200,000

    Realtors logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر الماركت (112م) جاهزة للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه مميزه للبيع فى بلومفيلدز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 267م للبيع استلام فوري 5%مقدم وقسط ع 10سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٨٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه جاهزه للسكن في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بلومفيلدز المستقبل سيتي أفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه بالتكيفات اجمالي ٣،٣٦٠،٠٠٠بقسط شهري٢٠الف

    Nile Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع