عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 650 ألف جنيه, صفحة 2

240 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٤٬٨٥٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كمبوند سعاده بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٧٠٬٦٠٠ جنيه

    غرفة 87م مميزة للبيع في جراند لين اقساط تصل ل 14س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣١٬٥٢٠ جنيه

    شقة 101م علي واجهتين متشطبه ultra modern بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فى تاج سيتى شقة للبيع 115م مقدم 550 الف

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • نورث هاوس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Maskoon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,نورث هاوس
  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة بفيو بحري واجهتين بمقدم 520 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في افضل لوكيشن في الاندلس 1

    Zein for real estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape بالتجمع بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز شقة للبيع متشطبه قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • بلديرا كاسيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Buildera Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحه كبيره وسعر مميز بفيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    متصدر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin Villa For Sale – Mountain View Ras El Hekma –

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كاملة التجمع الخامس ع شارع رئيسي بالحي الثاني

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • ستون ستريت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 12

    شقة

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ميفيدا في التجمع

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيللا 620 متر ارض بالحي الثاني مبنيه سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع فيلا دوبلكس بسلم داخلي بالنفسج فيلات ٥٠٠ م

    Zein for real estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    التجمع الخامس علي شارع التسعين بين جميع الخدامات ـ

    Zein for real estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيه في الرحاب 2 السعر لقطه توشطيب سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • اتوال دو فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايتوال دو فيل

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند ميفيدا

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٤٬٨٠٥ جنيه

    شقه للبيع في النرجس الجديدبمقدم 30%اقساط تصل72 شهر

    Zein for real estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو 95 متر في ميفيدا دور أول

    Zein for real estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو 95 متر في ميفيدا دور أول

    Zein for real estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ماونتن فيو دوبلكس 240 متر بحديقه خاصه 140 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 - 5 غرفة