عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 650 ألف جنيه, صفحة 4

240 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٣١٬٢٥٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن القطعه i134

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٠٬٧٥٠ جنيه

    القطعه G99 الحى الرابع القطعه بانوراما على شا.

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه ٣ غرف ١٨٥ متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 249 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 200 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    *القطعه D184 الحى السابع *القطعه بانوراما على شار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • تريو زون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Dream Town
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,تريو زون

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة 219 متر – استلام فوري – واجهة بحري – في قلب ال

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٣٬٩٥٠ جنيه

    -القطعه B46 الحى الخامس -شقه واجهه مساحه 157 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة 219 متر – استلام فوري – واجهة بحري – في قلب ال

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٣٬٩٥٠ جنيه

    القطعه B46 الحى الخامس شقه واجهه مساحه 157 متر 3

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٣٬٩٥٠ جنيه

    القطعه B46 الحى الخامس -شقه واجهه مساحه 157 متر 3

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • ميراج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    MGM Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,ميراج سيتى
  • 10

    شقة

    ٣٠١٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٣٬٩٥٠ جنيه

    فرصه استسمار في بيت الواطن شقه واجهه مساحه 157م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بيت الوطن الحي التالت شقه 200متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    *القطعه D184 الحى السابع *القطعه بانوراما على شار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • سبكتروم

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 11

    شقة

    ٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٣٣٬٥٠٠ جنيه

    استسمار في بيت الوطن هتستلم شقتك شهر ( 12 /2025).

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩١٬٢٠٠ جنيه

    *القطعه D163 الحى السابع *القطعه بانوراما على شار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو خياليLandscapeمقدم640الف امام JW Marriott

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • أبتيرن - الأندلس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس
  • 6

    شقة

    ٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب USL برايم لوكيشن فيو بحري واجهتين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 249 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 200 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تتكرر في مشروع إيدن 1 الرحاب بوابة 1

    Zein for real estate logo image

    ايدن, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في "ايدن الرحاب" - نظام فندقي فاخر!

    Zein for real estate logo image

    ايدن, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو واجهتين على LAndscape مقدم 535 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • العاصمة النرجس الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس