عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 47

2,088 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في ديستركت 5 شقة بفيو مفتوح و اقساط 7

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م تكملت اقساط فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م للبيع فى تاج سيتى بالقرب من الكلوب هاوس

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم 118,000 مقدم من بالم هيلز فى العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب في كمبوند ساكن وعايش بالفعل بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 10سنين في قلب القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى كمبوند باتيو تاون لافيستا فى التجمع الخامس

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فندقية معRNA بالتجمع وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي منخفض (بيزمنت) بحديقة – الأندلس 2

    sms for RealEstate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية واستثمارية بالحي الثاني - بيت الوطن

    Better Estate Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا فيلا210م بـ 2,8مليون فقط مقدم+فيو ساحر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هايد بارك التجمع تقسيط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 8 سنين شقه متشطبه في هايد بارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه هايد بارك التجمع الخامس مقدم 2.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتمن شقه اميز لوكيشن باميز فيو+تقسيمه رائعه

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فى كمبوند هايدبارك

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى هايدبارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع فى هايدبارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع استلام قريب بكمبوند كريك توون

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص سعرها فى تاج سيتى Taj City شقة للبيع (3 غرف)

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة في كمبوند سوان ليك من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري جاهزة للمعاينه بالتجمع بقسط4س

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا متشطبه من بالم هيلز مقدم 1.9م-15م كاش

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوان ليك من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على شارع التسعين (اقرب استلام) شقة للبيع هايد بارك

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع